Malatya Sosyal Güvenlik Ailesi Eğitim İndirimi Sağladı

Malatya Sosyal Güvenlik Ailesi Eğitim İndirimi Sağladı

9 Nisan 2019 0 Yazar: SOGÜAD

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneğimiz Genel Başkanı Burak DİNÇER ve ekibi görev yeri Malatya da 2019-2020 Eğitim Öğretim döneminden geçerli olmak üzere olarak çeşitli eğitim Kurumlarıyla indirim anlaşması sağladı. Dernek Başkanı yayımladığı mesaj da “Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği olarak bazı eğitim kurumlarıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde aşağıdaki indirimleri aldık. Üyemiz olsun yada olmasın personel kimlik kartını gösteren tüm mesai arkadaşlarımız indirimlerden faydalanabilir.” dedi.

Sosyal Güvenlik Ailemizin öncülük ettiği ve Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Personeline yönelik yapılan indirim anlaşması yapılan Eğitim Kurumları ve indirim oranları şu şekilde;

  • Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi ile yeni kayıtlarda güncel eğitim fiyatları üzerinden %20 indirim ve buna ek olarak %5 kardeş indirimi sağlandı.
  • Atabeg Eğitim Kurumları Bildem Koleji ile Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul düzeyinde yeni kayıtlarda, kayıt anında geçerli olan indirimlere ek olarak %15 eğitim, %5 Kamu ve %5 kardeş indirimi sağlandı.
  • New Line Yabancı Dil Okulu ile 05.04.2019 tarihinden geçerli olmak üzere %25 indirime ek olarak %5 kardeş indirimi sağlandı.