Toplu Sözleşme Öncesi Çalışmalarımıza Hız Verdik

Toplu Sözleşme Öncesi Çalışmalarımıza Hız Verdik

22 Mayıs 2019 0 Yazar: SOGÜAD

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği olarak bir süredir devam eden sendikal ve Bürokrasi görüşmelerimize Başkanımız Burak DİNÇER’in geçen hafta Kayseri ve Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Ankara da çeşitli ziyaretlerle devam etti. Başkan DİNÇER İl Müdürlüğü ziyaretlerinde zamanın kısıtlı olması nedeniyle bilgilendirme toplantısı yapamamasına karşın Personelle iş çıkışı bireysel olarak görüşme sağlayıp broşür dağıttı.

Başkan DİNÇER  Ankara da ise, Kurum Başkanlığımızın birbirinden değerli Daire Başkanları, Şube Müdürlerini ziyaretinin yanında, Büro Memur Sen ve Türk Büro Sen teşkilatlarını da ziyaret ederek Toplu Sözleşme öncesi Sosyal Güvenlik Ailesinin talepleri bir kez daha etmiş hatırlattı. Ziyaretlerine devam eden Başkan DİNÇER ve Başkan Yardımcımız Selami TOYGAR Sosyal Güvenlik Şefleri Derneğinin düzenlediği iftar programına katılıp sonrasında bir dizi ziyaret daha gerçekleştirerek Malatya ya döndü.

Son Olarak Derneğimiz Facebook grubundan Toplu Sözleşme öncesi kazanım olarak görmek istenilen özlük haklarının bireysel bazda yazılması istenmiş olup, Daha önce yetkili kişilere teslim ettiğimiz taleplerimizin Toplu Sözleşme masasında olacağını ümit ederek Derneğimiz Facebook grubundaki paylaşıma gerekli hassasiyetin gösterilmesini istiyoruz.